فعالیت های کفسابی همتی

  • سنگسابی

    استحكام و ايمن كردن نماهاي سنگي بوسيله رولپلاك ، نصب تابلو بر روي نماي ساختمان ، رنگ آميزي بر روي نماي ساختمان

     
  • کار در ارتفاع پایتخت

     

    کار در ارتفاع پایتخت با استفاده از سیستم های نوین کار با طناب براي دستیابی به مکانهای غیر قابل دسترس و با دارا بودن متخصصین

دانستنی های لازم درباره کفسابی و سنگسابی

هر آنچه لازم است درباره کفسابی و سنگسابی بدانید به شرح زیر است :
  -دستگاه کفسابی در دو مدل برق تک‌ فاز و برق سه‌ فاز موجود هستند، دستگاه با برق سه‌ فاز قدرتمندتر و حاصل کارش باکیفیت تر می باشد. محل هایی که دارای آسانسور می باشند و دارای برق سه‌ فاز می توان از آنها استفاده کرد. هزینه کفسابی  و سنگسابی با دستگاه برق تک‌ فاز بیشتر از سه‌ فاز می باشد
سا.
-
فاضلاب به دست آمده از ساب‌ زنی با گذشت زمان سخت و محکم می‌گردد و نبایست به سیستم لوله‌ کشی فاضلاب ساختمان ریخته شود.
-
سنگی که از سنگ‌ فروشی می خرید از قبل ساب خورده باشد و به منظور صرفه‌جویی سنگ خام (ساب نخورده) بخرید که خیلی ارزان‌تر بوده و می توانید بعد از اجرای آن در کار، آن را کفسابی و سنگسابی کنید.
-
یک شخص با یک دستگاه می‌تواند هر روز 30 تا 40 متر کفسابی و سنگسابی کند که البته در موقعیت های ویژه این مقدار قابل تغییر می باشد. تعداد دفعه های پرداخت در کفسابی کامل 9 دست است.

 

برچسب ها:

دانستنی های لازم درباره کفسابی و سنگسابی ،درباره کفسابی و سنگسابی ، کفسابی و سنگسابی ، هزینه کفسابی و سنگسابی

کفسابی همتی سنگسابی همتی سابزنی همتی

کفسابی و سنگسابی همتی  با کادر مجرب و قابل اطمینان با تجربه بیش از ۲۰سال , و اطلاع رسانی کاملا متفاوت و شفاف آماده ارائه خدمات تخصصی در کفسابی و سنگسابی، مفتخر به ارائه بهترین و برترین خدمات کفسابی می باشد ، با توجه به حساسیت خدمات ارائه شده در این زمینه کفسابی و سنگسابی همتی ،آماده  ارائه هر گونه خدمات کفسابی در انواع سنگ ها  با دقت و کیفیت هر چه تمام تر است .

اطلاعات تماس

آدرس:   ایران ،تهران      

تلفن :    09121759429

ایمیل :   info@kafsabihemati.com